Weekendowe Warsztaty Salsy New York! 31.05

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję warsztatów w Krambo Dance.
Tym razem skupimy się na zajęciach z tzw. Mambo Flavour czyli POCZUJ jak się to tańczy!

I. 18.00-19.00 Na początek spora dawka mocnych IZOLACJI z Prezesem: będzie Funky, bouncy, z feelingiem. Na początek trochę stretchingu, izolacje, oddech i mambowy BODY MOVEMENT.

II. 19.15-20.15 Następnie PACHANGA i SWING czyli dlaczego kochamy się bujać w tańcu, zdradzimy wam sporo sekretów tego jak pracować nad miękkością i płynnością ruchu, jak używać oddechu by tańczyć bardziej energetycznie, jak rozbujać swoje ciało.

III. 20.30-21.30 MAMBO FOOTWORK – czyli to co tygrysy lubią najbardziej, specjalność zakładu Szkoła Salsy Krambo Dance . Ogarniemy stopy i ich pracę, jak je wzmocnić, jak przyspieszyć, jak tańczyć synkopowane układy, jak zmieniać szybko kierunek tańca i tańczyć w kilku płaszczyznach. Coś dla wszystkich, dodamy trochę body movementu, jakiś head roll albo head flick, szczyptę pachangi i dużo, dużo bounce'u i bujania. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich mambo maniaków a także tych, którzy chcieliby spróbować intensywnej nauki w Krambo. Gwarantujemy swietną zabawę i mnóstwo przydatnych informacji i tanecznych trików.

POLECAMY!
Ewa i Marcin 

MIEJSCE: Krambo
KOSZT: 70zł za 3 godziny zajęć. 

ZAPISY: mailem: marcin@krambodance.com 

WPŁATY: osobiście w studio Krambo lub na nr konta:
92 1160 2202 0000 0002 1534 5938 

Krambo Dance 
ul. Bożego Ciała 9/5
31-059 Kraków 

UWAGA!

Nie ma możliwości wykupienia pojedynczej godziny. Ilość miejsc ograniczona!

Rezerwacja miejsca będzie potwierdzona tylko i wyłącznie po wpłaceniu kwoty za warsztaty. Rezygnacja po wpłacie możliwa tylko na 48h przed samymi warsztatami, inaczej kwota przepada.

Możliwość przepisania kwoty na inną osobę.

Skomentuj:

You may also like...