Warsztaty dla Początkujących i Zaawansowanych! 12.01

Mambo Flow – Warsztaty Salsy

Dla początkujących i zaawansowanych w salsie 🙂

Kochani, Nowy Rok, nowe Warsztaty Salsy w Krambo. Cóż dodać, nie odkładamy nic na potem tylko spalamy i ruszamy tyłki przed karnawałem.

Mamy dla was specjalną noworoczną edycję warsztatów salsy, które poprowadzą Marcin i Ewa. Będą intensywne Podstawy oraz dwie godziny bardziej zaawansowanych technik solo i w parach.

Pierwsza część, przeznaczona jest dla osób początkujących, obejmuje podstawy salsy, pierwsze techniki ruchu i pracy w parach, izolacje, elementy koorrynacyjne, kroki podstawowe z obrotami. W parach pracujemy nad połączeniem partnerów, wrażliwością na ruch, czytaniem i podążaniem za ruchem partnera. Nauczycie się pierwszych, prostych kombinacji w parach, na których potem będziemy budować bardziej zaawansowane przejścia.

Druga część dla osób już tańczących salsę obejmuje intensywną naukę dłuższej choreografii solo z takimi elementami jak obroty, izolacje, elementy rumby i afro, klasyczne mambo. Pracujemy nad dokładnością i jakością ruchu, szybkością i swobodą w przejściach między kierunkami, umiejętnym użyciem ramion i stylingu. Druga godzina zajęć to intensywny partnerwork dla zaawansowanych z ciekawymi przejściami i zmianami kierunku. Skupiamy się na nauce intuicyjnego i płynącego prowadzenia i miękkiego, eleganckiego podążania za parterem.

Szczgółowy program znajdziesz TUTAJ 

Cennik: 2h 50zł | 4h 90zł
Zapisy: krambodance@gmail.com
Info 504 004 330

Do zobaczenia na parkiecie w Krambo!

Skomentuj:

You may also like...