Salsa od PODSTAW – Nowe Kursy Wrzesień

 

Powoli kończy się sezon urlopowy, dla wielu z nas bardzo intensywny i pełen wrażeń bo i aura tegorocznych wakacji bardzo sprzyjała i wciąż sprzyja wakacyjnym wyjazdom i szaleństwom. Niemniej czas już na nowe zajęcia i nowe kursy salsy od podstaw w naszej szkole. Właśnie więc opracowujemy nowy grafik na wrzesień z nowymi kursami salsy od podstaw.

SALSA od PODSTAW – Start 03.09 (poniedziałki) o 21.00

SALSA od PODSTAW – Start 04.09 (wtorki) o 19.00

SALSA od PODSTAW – Start 06.09 (czwartki) o 20.00

Zapisz się teraz: krambodance@gmail.com

Info: +48 504 004 330

Pierwsza lekcja GRATIS,

Honorujemy karty Multisport Plus.

Akceptujemy OK System.

Zazwyczaj uruchamiamy 2 lub 3 grupy równolegle aby można było chodzić więcej niż 1 raz w tygodniu.

Każda grupa w Krambo ma zajęcia raz w tygodniu, niemniej warto rozważyć uczęszczanie do nas częściej. Częstsze lekcje to gwarancja szybszych i lepszych efektów w nauce a jeśli do tego dołączysz jeszcze udział w naszych salsowych imprezach czy praktisach to po ok trzech lub czterech miesiącach powinieneś/powinnaś śmigać z gracją na parkiecie bez większych problemów.

PROMOCJA!!! Tylko teraz karnet miesięczny na 4 wejścia w miesiącu ma niższą cenę!

89 zł zamiast 99 zł TYLKO do 07.09

(możesz kupic karnet ONLINE w naszym sklepie!)

Specjalnie po to stworzyliśmy karnet miesięczny na 8 wejść w bardzo atrakcyjnej cenie 150 zł., dzięki któremu możesz cieszyć się zajęciami z salsy częściej.

We wrześniu mamy jeszcze dodatkową promocję:

z karnetem na 8 wejść w miesiącu masz dodatkowo jedno wejście gratis na dowolne zajęcia.

W cenie wszystkich karnetów jest również PRAKTIS, który odbywać się będzie co dwa tygodnie w sobotę w Krambo. Pierwszy już 08.09 w sobotę!

Jak uczymy?  

Nasz system nauki oparty jest o kilka prostych zasad, a uczymy ich w sposób intuicyjny, bazujący na naturalnym ruchu i można powiedzieć, oparty o pewien wrodzony instynkt, który każdy z nas posiada tylko musi go w sobie umieć odnaleźć i ćwiczyć aby go wzmocnić. Mamy też sporo wypracowanych i sprawdzonych ćwiczeń, dzięki którym na efekty nauki nie trzeba długo czekać.

Każdego z Was traktujemy indywidualnie, z każdym z Was chcemy na zajęciach zatańczyć, na bieżąco przekazujac uwagi i tłumacząc różnice.

Kolejnym zagadnieniem, nad którym zawsze z wami pracujemy to budowanie i rozwijanie pewności siebie. Uczymy Was prawidłowej postawy, dobrego wyglądu w tańcu, umiejętności prezentacji swojego ciała, tak aby mieć nad nim większą i lepszą kontrolę. Nasi uczniowie mówią czasem, że z nami przechodza terapię tańcem 🙂

Kursy od samych podstaw są przeznaczone dla osób, które nie miały wcześniej styczności z salsą i dopiero chcą się jej nauczyć od „zera”. Jeśli nigdy nie tańczyłeś, nie masz się więc czego obawiać, a raczej nastawić się na nową, ciekawą przygodę, podróż wgłąb własnego ciała i odkrywanie ruchu, dotyku, kontaktu z partnerem od nowa.

Na zajęciach przekazujemy Wam również podstawowe i ważne informacje związane z historią, tradycją, muzyką i rytmami kubańskimi i afro-karaibskimi. Dowiecie się skąd się wzięła salsa i jakie jest jej znaczenie w kulturze. Ćwiczenia rytmiczne i koordynacyjne kształtują wasze poczucie rytmu, rozumienie różnic w pulsie i frazowaniu potrzebnym by taniec był czymś więcej niż sekwencją kroków.

Jeśli już masz doświadczenie taneczne i wcześniej uczyłeś się tańca, tym lepiej. Możesz zacząć kurs od podstaw, aby poznać nasz sposób rozumienia ruchu i tańca, poznasz też podstawowe zasady rządzące salsą, dowiesz się co odróżnia salsę od innych technik i jaka jest nasza filozofia tańca. Możesz również spróbować dołączyć do wyższych grup np. P3, P4 i tam też spróbować swoich sił. Pamiętaj jednak, że dobra znajomość podstaw i zasad to rzecz niezmiernie ważna i zawsze możesz i powinieneś do nich wracać. Także po to, by dobrze je znając, umieć je potem łamać i naginać do swoich potrzeb tak aby lepiej wyrazić siebie w tańcu.

Skomentuj:

You may also like...