Salsa od podstaw kurs PORANNY! Start 04.10 o 9.00

Wreszcie coś dla osób mających czas do południa. Ruszamy z pierwszą edycją PORANNYCH kursów salsy!

Zaprowadzasz dzieci do szkoły i masz chwilę by potańczyć przed obiadem? Masz zajęcia po południu lub pracujesz z domu? Kurs poranny Salsy to dla najlepszy sposób by rozpocząć dzień.

Na pierwsze darmowe zajęcia zapraszamy już 04.10 o 9.00 rano!

SALSA od PODSTAW – czwartki o 9.00 | START 04.10

SALSA od PODSTAW – wtorki o 9.00 | START 09.10

Zapisy:

krambodance@gmail.com

Info: +48 504 004 330

Pierwsza lekcja GRATIS,

Honorujemy karty Multisport Plus.

Akceptujemy OK System.

Zazwyczaj uruchamiamy 2 grupy równolegle aby można było chodzić więcej niż 1 raz w tygodniu. Kolejny kurs poranny rusza 09.10 również o 9.00 rano.

KURS PORANNY jest TAŃSZY!

Karnet na kurs poranny na 4 wejścia kosztuje tylko 80 zł!

Karnet na 8 wejść czyli oba kursy poranne w cenie tylko 140 zł!

Każda grupa w Krambo ma zajęcia raz w tygodniu, niemniej warto rozważyć uczęszczanie do nas częściej. Częstsze lekcje to gwarancja szybszych i lepszych efektów w nauce a jeśli do tego dołączysz jeszcze udział w naszych salsowych imprezach czy praktisach to po ok trzech lub czterech miesiącach powinieneś/powinnaś śmigać z gracją na parkiecie bez większych problemów.

(możesz kupic karnet ONLINE w naszym sklepie!)

Specjalnie po to stworzyliśmy karnet miesięczny na 8 wejść w bardzo atrakcyjnej cenie 150 zł., dzięki któremu możesz cieszyć się zajęciami z salsy częściej.

We wrześniu mamy jeszcze dodatkową promocję:

z karnetem na 8 wejść w miesiącu masz dodatkowo jedno wejście gratis na dowolne zajęcia.

W cenie wszystkich karnetów jest również PRAKTIS, który odbywać się będzie w piątki w Krambo.

Jak uczymy?  

Nasz system nauki oparty jest o kilka prostych zasad, a uczymy ich w sposób intuicyjny, bazujący na naturalnym ruchu i można powiedzieć, oparty o pewien wrodzony instynkt, który każdy z nas posiada tylko musi go w sobie umieć odnaleźć i ćwiczyć aby go wzmocnić. Mamy też sporo wypracowanych i sprawdzonych ćwiczeń, dzięki którym na efekty nauki nie trzeba długo czekać.

Każdego z Was traktujemy indywidualnie, z każdym z Was chcemy na zajęciach zatańczyć, na bieżąco przekazujac uwagi i tłumacząc różnice.

Kolejnym zagadnieniem, nad którym zawsze z wami pracujemy to budowanie i rozwijanie pewności siebie. Uczymy Was prawidłowej postawy, dobrego wyglądu w tańcu, umiejętności prezentacji swojego ciała, tak aby mieć nad nim większą i lepszą kontrolę. Nasi uczniowie mówią czasem, że z nami przechodza terapię tańcem 🙂

Kursy od samych podstaw są przeznaczone dla osób, które nie miały wcześniej styczności z salsą i dopiero chcą się jej nauczyć od „zera”. Jeśli nigdy nie tańczyłeś, nie masz się więc czego obawiać, a raczej nastawić się na nową, ciekawą przygodę, podróż wgłąb własnego ciała i odkrywanie ruchu, dotyku, kontaktu z partnerem od nowa.

Na zajęciach przekazujemy Wam również podstawowe i ważne informacje związane z historią, tradycją, muzyką i rytmami kubańskimi i afro-karaibskimi. Dowiecie się skąd się wzięła salsa i jakie jest jej znaczenie w kulturze. Ćwiczenia rytmiczne i koordynacyjne kształtują wasze poczucie rytmu, rozumienie różnic w pulsie i frazowaniu potrzebnym by taniec był czymś więcej niż sekwencją kroków.

Jeśli już masz doświadczenie taneczne i wcześniej uczyłeś się tańca, tym lepiej. Możesz zacząć kurs od podstaw, aby poznać nasz sposób rozumienia ruchu i tańca, poznasz też podstawowe zasady rządzące salsą, dowiesz się co odróżnia salsę od innych technik i jaka jest nasza filozofia tańca. Możesz również spróbować dołączyć do wyższych grup np. P3, P4 i tam też spróbować swoich sił. Pamiętaj jednak, że dobra znajomość podstaw i zasad to rzecz niezmiernie ważna i zawsze możesz i powinieneś do nich wracać. Także po to, by dobrze je znając, umieć je potem łamać i naginać do swoich potrzeb tak aby lepiej wyrazić siebie w tańcu.

 

Skomentuj:

You may also like...