O nas

1457477_10152111445514258_748184298_n

Marcin i Ewa Tokarczyk należą do najlepszych i najbardziej doświadczonych w Polsce instruktorów, choreografow i tancerzy salsy. Od kilku lat z powodzeniem funkcjonują w ścisłej czołówce salsowej naszego kraju tworząc oryginalne choreografie, prowadząc warsztaty, kursy i zajęcia na wszystkich ważnych festiwalach i kongresach salsy w Polsce jak również w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Marcin – „Salsę zacząłem tańczyć kiedy miałem  prawie 27 lat, tańczyć może każdy, niezależnie od wieku. Mnie taniec wyciągnął z depresji i nauczył cieszyć się życiem, dziś nie wyobrażam sobie mojego świata bez ruchu, tańca i muzyki”

Ewa – „Tańcem zajmuję się od „pacholęcia” ale dopiero salsa dała mi możliwość w pełni realizacji siebie, spełnienia się jako tancerka i wdrożenia moich pomysłów choreograficznych. Salsa wyzwoliła we mnie energię jakiej do tej pory nie znałam poczucie siły i sexappeal’u o którym wcześniej nie miałam pojęcia. Jeśli chcesz nabrać pewności siebie, świadomości swojej kobiecości i ciała to musisz spróbować salsy!”

Ania Zając – tańczy od zawsze. W swojej tanecznej biografii oprócz salsy, rumby i reggeatonu ma wiele innych technik: taniec towarzyski (ponad 12 lat), współczesny (5 lat), a także flamenco i tango argentyńskie. Tańczyła turniejowo walcząc o podium w finałach mistrzostw Polski i na scenie w spektaklach Teatru Tańca GRUPAboso (obecnie Krakowski Teatr Tańca). Największą radość i energię odnalazła w kubańskiej salsie. Zdobyła II miejsce w konkursie Primavera Salsa Open 2009 w kategorii Salsa Show Dance wraz z Azucar Roja. Pasjonuje się tańcami afro-kubańskimi (rumba, cha-cha-cha, son), bo jest w nich wiele spontaniczności, naturalności i radości.

Asia-Fillet Dąbrowska – specjalistka od Reggaetonu czyli mocnego latynoskiego uderzenia! Zaraża swoją pasją i tańcem, młoda energiczna i niepokorna. Na jej zajęciach dostaniesz niezły wycisk!