Niedzielne Salsoteki w klubie RIN!

Wyjdź do klubu na SALSĘ!

Jako szkoła salsy w Krakowie staramy się zapewnić ci optymalne warunki do nauki i rozwijania swoich umiejętności tanecznych. 

Jednym z takich sposobów, najbardziej przyjemnym i zarazem mocno skutecznym jest salsowe imprezowanie po zajęciach i po pracy. Nieważne czy to środek tygodnia czy weekend, znajdź chwilę, by wpaść na godzinę lub dwie do klubu ze znajomymi z kursu i przetańczyć to czego się nauczyłeś na kursie. To świetna okazja by lepiej poznać ludzi z kursu, zintegorwać się z instruktorami, sprawdzić w tanecznym boju wszystkie swoje umiejętności. Nie ma większego znaczenia czy jesteś już wyjadaczem czy salsowym nowicjuszem. Klub z muzyką jest dla wszystkich. Możesz nawet tylko siedzieć przy barze i obserwować tańczących, posłuchaj muzyki, wczuj się w rytm salsy i ruszaj na parkiet. Poproś nieznajomego do tańca. Nie zna kroków? Nie ważne, może to okazja by spróbować swoich sił jako nauczyciel i instruktor?!? Może to dużo fajniejszy sposób na poznanie kogoś fajnego niż zwykła zaczepka w stylu: "Hej, no co tam."

Serdecznie zapraszamy i polecamy naszą niedzielną imprezę salsową w:

Klubie RIN (Ręce i Nogi)

Klub mieści się przy ul. Szewskiej 14 w Krakowie.

Zaczniemy całość od krótkiej lekcji salsy z naszymi instruktorami a potem bawimy się do salsy, bachaty z domieszką cha-chy i zouka. 

Gramy już w najbliższą niedzielę!

Masz aktualny karnet Krambo? Pokaż na barze a otrzymasz atrakcyjne zniżki na napoje! Warto być z nami.

Dołącz do nas!

Krambo Dance

Skomentuj:

You may also like...