Lekcje Indywidualne: Salsa/Bachata/Zouk, Pierwszy Taniec

Lekcje prywante z instruktorem "1 on 1" to swietna okazja aby się rozwinąć i poznać swoje najmocniejsze i najsłabsze strony w tańcu. 60 minut sam na sam z instruktorem pomoże Ci skupić się na elementach, które wymagają poprawy i mogą gruntownie zmienić twój styl i technikę. Przetańczysz, przećwiczysz pod okiem znawcy kroki, obroty i figury, które sprawiają ci trudność. Instruktor wskaże na szczegóły, które umykają na tradycyjnym kursie w grupie. Cała uwaga jest skupiona na tobie, możesz nabrać pewności siebie, otańczysz się z materiałem, poznasz szczegóły prowadzenia i sposoby pracy nad swoją techniką. 

Świetna sprawa dla osób, które czują, że nie radzą sobie z materiałem podczas kursów, albo dla ambitnych, którzy chcą więcej i szukają inspiracji. Doskonała forma nauczania także dla par. Doświadczony instruktor pomoże wam nawiązać lepszy kontakt w tańcu, wyeliminować proste błędy, które często popełniamy i rozwinąć swój styl i technikę. 

Dla przyszłych nowożeńców to doskonała okazja aby się lepiej poznać, uczyć się współnie czegoś nowego, sprawdzić się w nowej sytuacji. Nauka choreografii może być prawdziwym wyzwaniem a także nie lada frajdą.

Tylko teraz mamy dla was świetną ofertę:

LEKCJA INDYWIDUALNA dla 1 os. = 50zł (60 minut)

LEKCJA INDYWIDUALNA dla PARY = 60zł (30zł+30zł, 60 minut)

NIe czekaj! Już dziś umów się na lekcję indywidualną z instruktorem z Krambo Dance.

Techniki: SALSA on2, Salsa On1, Bachata, Zouk, Pachanga, Footwork, Parterwork, Spiny i obroty, Izolacje, Kontakt-Improwizacja 

Terminy dopieramy indywidualnie: w tygodniu i w weekendy. Możliwe godziny poranne.

Przy większej liczbie lekcji ZNIŻKI!

Skontaktuj się z naszym instruktorem: mailowo lub telefonicznie: +48 504 004 330

Zapraszamy.

Skomentuj:

You may also like...