Kizomba, Semba i Bachata w Czwartki od 17.00

W najbliższy czwartek w Krambo zapraszamy na pierwsze DARMOWE zajęcia ze Sławkiem Wienckiewiczem z:

28.01 w Krambo Dance przy ul. Bożego Ciała 9/5. 

17:00 Kizomba Ladies' Styling
18:00 Semba 
19:00 Bachata 

Pierwsze zajęcia za FREE! Przyjdź do Krambo i spróbuj swoich sił!

Akceptujemy karty MULTISPORT PLUS i OK SYSTEM

Wszystkie zajęcia są na poziomie OPEN ale mile widziane są osoby początkujące i bardzo początkujące 🙂 
Spróbuj razem z nami!

Zapisy na krambodance@gmail.com
Info 504 004 330

Sławek o sobie:
"jeśli zaczne Ci opowiadać co zrobilem… albo co potrafie zrobic… albo co wydaje mi się, że potrafie… powiem wtedy zapewne prawdę, powiedziałbym wtedy to co prawdopodobnie chcesz usłyszeć ode mnie… nie jestem tego pewny… próbowałbym zainponować tak bardzo jak byłbym w stanie, by dostać to co uważam, że jest dla mnie dobre… to jest właśnie CV, itp, itd… ale omińmy to na chwile, proszę… co nie znaczy, że nie cenię "CV"… w rzeczy samej, cenię je i darzę wielkim szacunkiem… cenię to co życie nam dało lub daje nam do tego momentu… tak, to bardzo ważne by być wdzięcznym za to…
Istotne jest to, że podzielę z Tobą ten wyjątkowy moment w życiu, nie zapominając o przeszłości… chcę tylko zredukować oczekiwania co do mojej osoby lub do czegokolwiek co mogło by sprawić, że "oślepniesz"… na otrzymywanie…"
zajęcia będą prowadzone z moją partnerką taneczną"

Lord o Sembie 
"SEMBA to taniec, który jest przez wiele osób mylnie określany jako szybka kizomba. Z kizombą faktycznie łączy go miejsce pochodzenia Angola oraz wspólna historia – to z semby narodziła się kizomba. Od kizomby różni go jednak szybsze tempo i inna technika tańczenia. Semba ma wiele twarzy: może być żywiołowa i energetyczna, ale także spokojna i urzekająca płynnością.
Cechą charakterystyczną semby jest urozmaicony styl chodzenia bez specyficznego dla kizomby akcentu, wzbogacony zarówno o subtelne triki jak i widowiskowe figury. Za mistrzów semby uznaje się takich tancerzy jak: Dilson i Bernadeth, Curtis i Adelicia, Tecas i Miss Jo, Patrick Toffa i Efy, Bonifacio i Lucia. W ich wydaniu semba jest tańcem o niezwykłej sile rażenia, w którym można się zakochać bez pamięci – warto wrzucić te nazwiska w wyszukiwarkę, by się o tym przekonać."

Zapisy: krambodance@gmail.com

Info 504 004 330

Skomentuj:

You may also like...