Bachata Dominikańska i Bachata Sensual – Warsztaty! 22.03

Baw się tańcem, zaskakuj partnera ;D

Bachata Dominicana – to sposób tańczenia bardzo efektowny, dynamiczny i zmysłowy. Cechuje go to, że kroki które wykonujemy w parze i solo są akcentowane do muzyki w sposób jaki ją słyszymy i czujemy. Możemy się tym bawić z partnerką oraz po prostu popisywać się przed nią.
Mamy duże pole do popisu, tańcząc raz bliżej raz dalej od siebie stwarzając elektryzujące napięcie przez nasz kontakt w parze.

Bachata sensual – oddaje maksimum bliskości, delikatności i rozgrzewa parkiet pod waszymi stopami.

Zajęcia dla osób znających podstawy bachaty, czujących się swobodnie w rytmie oraz podstawowych figurach.

1 blok 2h 14:00-16:00
Bachata Dominicana Solo – tu pokażemy jak urozmaicić krok podstawowy, dojdą nowe kroczki oraz pokażemy jak interpretować muzykę. Kiedy zrobić akcent na dany bit lub lubiany dźwięk w bachacie. Pokażemy jak wykorzystywać dominicanę w parze solo oraz wstęp do zabawy z partnerką.

2 blok 2h 16:15:00-18:15
Bachata Partnerwork
dominicana + moderna – te godziny poświęcimy na pokazanie jak bawić się bachatą w parze z wykorzystaniem nowych figur i kroków. Pokażemy technikę prowadzenia która będzie jasna i czytelna dla partnerek. Nauczymy się również nowych figur do sensualnej zabawy bachatą oraz techniki tych prowadzeń.

Zajęcia prowadzi Dariusz Góral ( DarO ) i Katarzyna Kaszuba (simply the best 😉

wszystkie kroki i figury uczymy według zasady leading and following. Czyli czytelne prowadzenie i naturalne podążanie partnerki za nim.

DUUUża dawna fajnego materiału, który zaskoczy was możliwościami
zabawy na parkiecie.

zapisy:
krambodance@gmail.com
 

CENA:

70 zł 

do 20 marca
płatne w siedzibie szkoły lub przelewem,
po 20 marca
85 zł płatność w dniu zajęć.

Skomentuj:

You may also like...